Plan w czasie ferii

W czasie ferii zimowych obowiązuje zmieniony plan Mszy świętych – proszę się z nim zapoznać. Zostały uwzględnione tylko zgłoszone wcześniej wyjazdy!

Plan obowiązuje od 11.02 do 24.02:

 
Godzina Poniedziałek (11.02)
18:00 Sieklucki Sz., Maj P., Szymanowicz M., Szymanowicz T., Matula M.,
Bluszcz I.
space
 
Godzina Wtorek (12.02)
8:00 Żurek K., Kołacki B., Kołacki M., Maj K., Sitarczuk Sz., Foks F.
space
 
Godzina Środa (13.02)
18:00 Biskupek M., Pokora A., Zalewski D., Kaczmarczyk J., Błędziński Ł., Klabis K.
space
 
Godzina Czwartek (14.02)
8:00 Wójcik B., Tłuczykąt R., Tomeczek P., Szal P., Struski J.
space
 
Godzina Piątek (15.02)
18:00 Łukasiak D., Bączek G., Żukowski W., Szemiołowski W., Jasionowski M., 
space
 
Godzina Sobota (16.02)
8:00 Lewandowski D., Tomeczek D., Maj M., Maj A., Maj C., Cholewiński J.
space
UWAGA!!! Składy grup w czasie ferii mogą ulec zmianie!!!
Kolorem pomarańczowym zaznaczono zmienione służby – z góry dziękuję za ich podjęcie.
h
Godzina VI NIEDZIELA ZWYKŁA (17.02)
V – sb. 18:00 WÓJCIK B., Biskupek M. [c], Żurek K., Tomeczek P.,
Błędziński Ł., Cholewiński J., Foks F.
I – 7:30 BĄCZEK A., Pokora A., Szal P.,
Struski J., Klabis K., Walke T.
II – 9:30 LEWANDOWSKI D., Maj P., Szemiołowski W.,
Maj A., Maj C., Matula M., Jasionowski M.
III – 11:30 TŁUCZYKĄT R., Tomeczek D., Bączek G., Żukowski W.,
Kołacki M., Maj K., Frankowski J.
IV – 16:00 Maj M., Kołacki B., Szymanowicz M.,
Kaczmarczyk J., Szymanowicz T., Bluszcz I.
space
 
Godzina Poniedziałek (18.02)
18:00 Biskupek M., Maj M., Kaczmarczyk J., Bluszcz I., Maj A.
 
Godzina Wtorek (19.02)
8:00 Tomeczek D., Kołacki B., Kołacki M., Cholewiński J., Jasionowski M.
space
Godzina Środa (20.02)
18:00 Lewandowski D., Bączek G., Żukowski W., Szemiołowski W.
sp Tace
Godzina Czwartek (21.02)
8:00 Szymanowicz M., Pokora A., Tomeczek P., Struski J., Maj C., Szymanowicz T.
space
Godzina Piątek (22.02)
18:00 Sieklucki Sz., Tłuczykąt R., MajP., Sitarczuk Sz., Foks F.
space
Godzina Sobota (23.02)
8:00 Żurek K., Wójcik B., Kięczkowski F., Maj K., Walke T.
space
UWAGA!!! Składy grup w czasie ferii mogą ulec zmianie!!!
Godzina VII NIEDZIELA ZWYKŁA (24.02)
IV – sb. 18.00 SIEKLUCKI Sz. [c], Kołacki B., Szymanowicz M.,
Kaczmarczyk J., Szymanowicz T., Bluszcz I.
V – 7.30 WÓJCIK B., Biskupek M. [c], Żurek K., Tomeczek P.,
Jasionowski M., Błędziński Ł., Cholewiński J., Foks F.
I – 9.30 BĄCZEK A., Pokora A., Żukowski W., Szal P.,
Struski J., Klabis K., Walke T.
II – 11.30 LEWANDOWSKI D., Łukasiak D. [c], Maj P., Szemiołowski W.,
Maj A., Maj C., Sitarczuk Sz.
III – 16.00 TŁUCZYKĄT R., Tomeczek D., Maj M., Bączek G.,
Kołacki M., Maj K., Frankowski J., Kięczkowski F.