Plan w czasie ferii

W czasie ferii zimowych w związku z wyjazdami został zmieniony plan służby w niedzielę i w tygodniu – proszę zapoznać się z tymczasowym planem.

Plan obowiązuje od 16.01 do 29.01!!!


Godzina Poniedziałek (16.01)
18:00 Pokora M., Łukasiak D., Pokora A., Niewiadomski A., Kołacki M.
space
 
Godzina Wtorek (17.01)
8:00 Kopacz P., Wałeczek M., Bączek A., Bączek G., Polednik Sz., Szemiołowski W., Maj D.
space
 
Godzina Środa (18.01)
18:00 Rybiński K., Góźdź M., Tłuczykąt R., Czechowicz D., Maj P., Maj K., Klaczka Sz., Maj A.
space
 
Godzina Czwartek (19.01)
8:00 Lewandowski D., Gerlich Sz., Biskupek M., Tomeczek P., Kaczmarczyk J., Cholewiński J.
space
 
Godzina Piątek (20.01)
18:00 Szabat D., Musik M., Maj M., Kołacki B., Szymanowicz M., Musik M., Szymanowicz T., 
space
 
Godzina Sobota (21.01)
8:00 Żurek S., Tomeczek D., Żurek K., Szal P., Kluge J.,
18:00 Fijałkowski K., Kruszewski K.
space
UWAGA!!! Składy grup w czasie ferii mogą ulec zmianie!!!
Godzina III NIEDZIELA ZWYKŁA (22.01)
I – 16:00 Szabat Daniel [a], Wałeczek Michał [c], Lewandowski Daniel, Łukasiak Dawid [c]
Kołacki Bartosz, Kołacki Mateusz, Niewiadomski Aleksander, Kięczkowski Franciszek
II – 7:30 Polednik Szymon [a], Kopacz Patryk [c], Kruszewski Kacper, Bączek Adam, Biskupek Michał,
Szymanowicz Mikołaj, Szal Paweł, Szymanowicz Tymoteusz, Błędziński Łukasz, Cholewiński Jakub
III – 9:30 Rybiński Kamil [c], Tomeczek Daniel [c], Żurek Sebastian, Żurek Kamil
Tomeczek Patryk, Kaczmarczyk Jakub, Klaczka Szymon, Szemiołowski Wojciech, Kluge Jakub, Maj Daniel
IV – 11:30 Góźdź Mateusz [c], Pokora Marcel [c], Gerlich Szymon, Tłuczykąt Radosław, Maj Mateusz
Maj Paweł, Pokora Artur, Maj Karol, Maj Antoni
space
 
Godzina Poniedziałek (23.01)
18:00 Żurek S., Żurek K., Kluge J., Klaczka Sz.,
 
Godzina Wtorek (24.01)
8:00 Wałeczek M., Bączek A., Maj D.,
space
 
Godzina Środa (25.01)
18:00 Pokora M., Tłuczykąt R., Pokora A., Niewiadomski A.,
sp Tace
 
Godzina Czwartek (26.01)
8:00 Rybiński K., Szymanowicz T., Cholewiński J., Kaczmarczyk J.,
space
 
Godzina Piątek (27.01)
18:00 Szabat D., Maj M., Maj K., Sitarczuk Sz.,
space
 
Godzina Sobota (28.01)
8:00 Kopacz P., Maj P., Maj A., Kięczkowski F.,
18:00 Fijałkowski K., Skorupa M., Gerlich Sz.
space
UWAGA!!! Składy grup w czasie ferii mogą ulec zmianie!!!
Godzina IV NIEDZIELA ZWYKŁA (29.01)
IV – 16.00  
I – 7.30  
II – 9.30  
III – 11.30