Ogłoszenia (12.03-18.03)

Dodane 12 Mar 2015 | W Ogłoszenia ministranckie przez x Adrian

1. Hala sportowa – czwartek (12.03) w ZS nr 10 przy ul. Chopina

2. Basen – zapisy na stronie internetowej

3. Droga Krzyżowa – piątek (13.03): godz. 17.00:
– wszystkim obecnym wpisujemy: „+” na dodatkową listę

4. Diecezjalne Półfinały Piłki Nożnej (kategoria średnia) – sobota (14.03):początek o godz. 9.00
– zbiórka przy plebanii o godz. 8.15
– zawodnik musi posiadać: ważną legitymację szkolną, zgodę rodziców na udział w zawodach, buty na halę i spodenki
– skład naszej reprezentacji: Bączek A., Bączek G., Gerlich Sz., Kruszewski K., Tomeczek D., Żurek K.
– inne osoby chętne na wyjazd proszę o kontakt
– miejsce rozgrywek: Hala MOKiS w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 1

5. Nie ma spotkania dla młodszych ministrantów – sobota (14.03)

6. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów – sobota (14.03): godz. 11.00

7. Okazja do Sakramentu Pokuty – sobota (14.03): od godz. 17.00

8. Gorzkie Żale – niedziela (15.03): godz. 15.00
– na liście zaznaczamy: grupa 1: obecność „++”, nieobecność „–”; pozostali: obecność „++”

9. Rekolekcje Szkolne – poniedziałek, wtorek, środa:
– w środę (18.03): Msza św. o godz. 9.00: służą wszyscy ministranci ze szkoły podstawowej, uczestniczący w rekolekcjach
– dodatkowa służba: Żurek S.

10. Próba przed Uroczystością Bierzmowania – środa (18.03): godz. 17.45 w parafii św. Teresy
– na próbie muszą być obecni wszyscy służący podczas uroczystości [patrz pkt. 13]
– ministranci mający służbę w tym dniu o godz. 18.00 są usprawiedliwieni

11. Spotkanie dla ministrantów z gimnazjum i starszych – środa (18.03): godz. 19.15
– tematem zbiórki będzie służba świąteczna!!!

*****************************************

12. Hala sportowa – czwartek (19.03) w ZS nr 10 przy ul. Chopina:
– dla wszystkich, którzy nie służą na Mszy św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania
– zapisy do wtorku włącznie!!!

13. Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania w parafii św. Teresy – czwartek (19.03): godz. 18.00:
– spotkamy się przy naszym kościele o godz. 17.15
– służba: Bączek G., Biskupek M., Czechowicz D., Fijałkowski K., Gerlich Sz., Góźdź M., Kopacz P., Polednik Sz., Pokora M., Rybiński K., Słomka S., Tomeczek D., Wolecki S., Żurek S.
– proszę o bardzo elegancki ubiór!!!
– ministranci mający służbę w tym dniu o godz. 18.00 są usprawiedliwieni

14. Diecezjalny Kurs Animatorów – początek w piątek (20.03): godz. 19.00 w Nędzy
– zgłoszeni na kurs: Polednik Sz.

15. Multikino: „Bóg nie umarł” – niedziela (22.03): godz. 18.00:
– koszt: 12 zł / dla ministrantów: 5 zł [można wykorzystać swoje godziny pracy]
– zapisy do 15.03 (niedziela): przy zapisywaniu się należy wpłacić za bilet
– zapisani: Góźdź M., Polednik Sz., Tomeczek D., Tomeczek P., Wolecki S., Żurek S.

16. Droga Krzyżowa ulicami Mikulczyc – piątek (27.03): godz. 18.30

Dodawanie odpowiedzi zablokowane.