Ogłoszenia (05.03-11.03)

Dodane 5 Mar 2015 | W Ogłoszenia ministranckie przez x Adrian

1. Nabożeństwo w intencji powołań – czwartek (05.03): po porannej Mszy św.:
– uczestniczącym wpisujemy za dodatkowy udział we Mszy św.: „+” i nabożeństwie: „+”
– dodatkowa służba: Rybiński K.

2. Basen – zapisy na stronie internetowej

3. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa – piątek (06.03): po porannej Mszy św.:
– uczestniczącym wpisujemy za dodatkowy udział we Mszy św.: „+” i nabożeństwie: „+”
– dodatkowa służba: Kopacz P.

4. Droga Krzyżowa – piątek (06.03): godz. 17.00:
– wszystkim obecnym wpisujemy: „+” na dodatkową listę

5. Diecezjalny Kurs Ceremoniarzy – początek w piątek (06.03): godz. 19.00 w Nędzy
– zbiórka przy plebanii: godz. 18.30
– zgłoszeni na kurs: Pokora M., Wałeczek M.

6. Diecezjalne Półfinały Piłki Nożnej (kategoria młodsza) – sobota (07.03):początek o godz. 9.00
– zbiórka przy plebanii: godz. 8.15
– zawodnik musi posiadać: ważną legitymację szkolną, zgodę rodziców na udział w zawodach, buty na halę i spodenki
– skład naszej reprezentacji: Bączek G., Czechowicz D., Łukasiak D., Słomka S., Tomeczek P., Żurek K.
– inne osoby chętne na wyjazd proszę o kontakt
– miejsce rozgrywek: Hala MOKiS w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 1

7. Spotkanie dla kandydatów na ministrantów – sobota (07.03): godz. 11.00

8. Okazja do Sakramentu Pokuty – sobota (07.03): od godz. 17.00

9. Matka Boża Mikulczycka – sobota (07.03):
– nieszpory ku czci MB Mikulczyckiej: godz. 17.30 – wpisujemy: „+ +”
– Msza św.: godz. 18.00 – wpisujemy: „+”
– różaniec z procesją: godz. 18.45 (po Mszy św. wieczornej) – wpisujemy: „+ +”

10. Rekolekcje Parafialne – od niedzieli (08.03) do środy (11.03):
– w niedzielę, poniedziałek, wtorek, środę – na każdej Mszy św. nauka rekolekcyjna: zapraszam do uczestnictwa
– nauka stanowa dla młodzieży – niedziela: godz. 17.00
– uroczysta Msza św. na zakończenie rekolekcji – środa: godz. 18.00 [proszę o obecność]

11. Gorzkie Żale – niedziela (08.03): godz. 15.00
– na liście zaznaczamy: grupa 2: obecność „++”, nieobecność „–”; pozostali: obecność „++”

12. Spotkanie dla WSZYSTKICH ministrantów i lektorów – środa (11.03): godz. 19.00
– przypominam, że obecność na zbiórce jest obowiązkowa
– nie będzie zbiórki dla ministrantów z SP w sobotę (14.03)

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

13. Hala sportowa – czwartek (12.03) w ZS nr 10 przy ul. Chopina:
– dla jakiej kategorii będą to zajęcia będzie podane w niedzielę

14. Diecezjalne Półfinały Piłki Nożnej (kategoria średnia) – sobota (14.03):początek o godz. 9.00
– zbiórka przy plebanii o godz. 8.15
– zawodnik musi posiadać: ważną legitymację szkolną, zgodę rodziców na udział w zawodach, buty na halę i spodenki
– skład naszej reprezentacji: Bączek A., Biskupek M., Gerlich Sz., Kruszewski K., Tomeczek D. i jeszcze jedna osoba z SP
– inne osoby chętne na wyjazd proszę o kontakt
– miejsce rozgrywek: Hala MOKiS w Pyskowicach, ul. Strzelców Bytomskich 1

15. Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania w parafii św. Teresy – czwartek (19.03): godz. 18.00:
– część liturgii przygotowują nasi ministranci!!!
– szczegóły w późniejszym terminie

16. Diecezjalny Kurs Animatorów – początek w piątek (20.03): godz. 19.00 w Nędzy
– zgłoszeni na kurs: Polednik Sz.

17. Multikino: „Bóg nie umarł” – niedziela (22.03): godz. 18.00:
– koszt: 12 zł / dla ministrantów: 5 zł [można wykorzystać swoje godziny pracy]
– zapisy do 15.03 (niedziela): przy zapisywaniu się należy wpłacić za bilet

Dodawanie odpowiedzi zablokowane.