niedziela, 19 maja, 2024
Aktualności

Nocna Pielgrzymka Młodzieży do Rud

XI Nocna Pielgrzymka
do Rud Raciborskich  – 
22/23.09.2017r.
Rozmowa Nikodema

Rozmawiać z kimś przez całą noc? Nie przespać jej dla kogoś najcenniejszego? Rozmowa Nikodema to tytuł Nocnej Młodzieżowej Pieszej Pielgrzymki z Gliwic do Rud. Nikodem był ukrytym uczniem Jezusa, który pod osłoną nocy chciał poważnie porozmawiać ze swoim mistrzem.

PLAN PIELGRZYMKI:

Od 22.00: czynna będzie recepcja w Centrum Edukacyjnym Jana Pawła II w Gliwicach
22.30: Koncert zespołu seminaryjnego „Na Twoje Słowo” w CE JP II
23.15: Nabożeństwo w Katedrze gliwickiej
00.00: wymarsz gliwickiej Katedry.
08.30: Msza św. w Sanktuarium pod przewodnictwem ks. Bp Jana Kopca. Po błogosławieństwie zawierzenie młodzieży MB Pokornej.
09.45: odjazd autokarów do Gliwic i Zabrza.

Warunki uczestnictwa:

Należy zabrać ze sobą odpowiedni do aury strój, napoje i jedzenie, latarkę, ubiór przeciwdeszczowy. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział tylko za pisemną zgodą rodziców oraz pod opieką osoby pełnoletniej. Osoba niepełnoletnia w momencie rejestracji składa druk zgody, podpisany przez Rodziców. Druk do pobrania na stronie www.ddmgliwice.pl

Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania latarki i kamizelki odblaskowej koloru pomarańczowego lub żółtego.

Ofiara za uczestnictwo i transport:

Każdy uczestnik ponosi koszt partycypacyjny w wysokości 10 pln, który składa przy rejestracji i pobiera identyfikator przydziału do poszczególnej grupy.

Każdy, kto chce skorzystać z autobusowego transportu powrotnego, dodatkowo partycypuje w kosztach w wysokości 5 pln, które składa w recepcji i pobiera opaskę-bilet

Zgłoszenia i rezerwacje:

ks. Marcin Paś centrum@ddmgliwice.pl, tel. 505-942-580 (bylibyśmy wdzięczni za wcześniejszą rezerwację miejsc w autobusie, aby w razie konieczności zamówić dodatkowy transport, także do innych miast)