Niedzielne grupy w święta

W związku z wyjazdami na święta i zmianami w porządku Mszy św., w okresie: od 23.12.2017 do 07.01.2018 składy grup niedzielnych ulegają zmianie w następujący sposób:

a

06.01.2018 (sobota) – UROCZUSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

Grupa I – godz. 7.30
Szabat Daniel [a], Tomeczek Daniel [c], Czechowicz Daniel, Sieklucki Szymon [c],

Wójcik Bartosz, Żukowski Wojciech, Kaczmarczyk Jakub, Cholewiński Jakub, Klabis Kacper, Szal Paweł,

Grupa II – godz. 9.30
Bączek Adam, Bączek Grzegorz, Gerlich Szymon, Żurek Kamil, Rybiński Kamil, Fijakowski Kamil, Skorupa Michał

Kołacki Bartosz, Kołacki Mateusz, Frankowski Jakub, Sitarczuk Szymon, Szymanowicz Mikołaj, Szymanowicz Tymoteusz

Grupa III – godz. 11.30
Góźdź Mateusz [c], Biskupek Michał [c], Musik Maciej [c], Kruszewski Kacper, Lewandowski Daniel,

Polednik Szymon [a], Pokora Artur, Musik Marcel, Kięczkowski Franciszek, Błędziński Łukasz, Struski Justin

Grupa IV – godz. 16.00
Kopacz Patryk [c], Łukasiak Dawid [c], Tłuczykąt Radosław, Maj Mateusz

Tomeczek Patryk, Maj Paweł, Szemiołowski Wojciech, Maj Karol, Maj Antoni, Maj Cyprian, Jasionowski Michał

Grupa V – rozpisana do innych grup
ministranci z tej grupy zaznaczeni są na zielono w innych grupach

L

07.01.2018 (niedziela) – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Grupa I – godz. 9.30
Szabat Daniel [a], Tomeczek Daniel [c], Czechowicz Daniel, Tłuczykąt Radosław, Fijałkowski Kamil, Skorupa MichałWójcik Bartosz, Żukowski Wojciech, Kaczmarczyk Jakub, Cholewiński Jakub, Klabis Kacper
Grupa II – godz. 11.30
Bączek Adam, Bączek Grzegorz, Gerlich Szymon, Żurek Kamil, Łukasiak Dawid [c], Rybiński KamilKołacki Bartosz, Kołacki Mateusz, Frankowski Jakub, Sitarczuk Szymon, Maj Karol, Maj Cyprian, Maj Antoni
Grupa III – godz. 16.00
Kopacz Patryk [c], Musik Maciej [c], Kruszewski Kacper, Maj MateuszPolednik Szymon [a], Pokora Artur, Musik Marcel, Kięczkowski Franciszek, Błędziński Łukasz, Struski Justin, Tomeczek Patryk
Grupa IV – rozpisana do innych grup
ministranci z tej grupy zaznaczeni są na zielono w innych grupach
Grupa V – godz. 7.30
Góźdź Mateusz [c], Biskupek Michał [c], Sieklucki Szymon [c], Lewandowski Daniel, Szymanowicz Mikołaj, Szymanowicz Tymoteusz, Szal Paweł, Jasionowski Michał, Maj Paweł, Szemiołowski Wojciech