wtorek, 16 lipca, 2024
Aktualności

Na dobry początek…

W niedzielę (22.11) zakończymy oficjalnie rok formacyjny 2019/20, a już od poniedziałku (09.11) rozpoczęliśmy nową punktację. W związku z tym, chciałbym całej Wspólnocie Ministrantów przypomnieć o kilku ważnych sprawach, które pozwolą nam dobrze i owocnie przeżyć kolejny rok przy ołtarzu i we Wspólnocie:

  1. Zbiórki: w związku z trwająca epidemią, zapraszamy do uczestnictwa w zbiorach zdalnych (kliknij). Obecnie jest to jedyna forma i sposób naszej formacji.
    Zapraszamy także na Instagram (kliknij)
  2. Punktacja: proszę ministrantów i rodziców o regularne sprawdzanie punktacji (kliknij), która będzie aktualizowana raz w tygodniu – lista punktacji to także sposób weryfikacji naszej sumienności w powierzonych obowiązkach;
  3. Usprawiedliwienia: zachęcamy do korzystania z możliwości usprawiedliwień ewentualnych nieobecności przez stronę internetową. Można także to zrobić wysyłając wiadomość na Messengerze do Wojtka Żukowskiego;
  4. Zarząd: przypominam, że od września mamy nowy skład Zarządu (kliknij). Proszę odpowiednie sprawy załatwiać z poszczególnymi osobami z Zarządu według powierzonych im obowiązków i praw.
  5. Social Media: obecnie (w czasie epidemii) jest to jedyna forma naszej komunikacji, dlatego proszę regularnie zaglądać na naszą stronę i Facebooka.

Życzę całej naszej Liturgicznej Służbie Ołtarza dobrego, nowego roku formacyjnego,
niech służba ministrancka będzie dla was źródłem prawdziwej radości
oraz satysfakcji z wypełniania tych zaszczytnych i świętych czynności.

Opiekun LSO
ks. Adrian Kaszowski