Komunikat 01

Drodzy Ministranci i Rodzice!

Do końca miesiąca marca, wszyscy ministranci mieli czas na poprawę swojej sytuacji punktowej (która jest obrazem sumienności i obowiązkowości wobec podjętych obowiązków i zadań). Mijający kwartał był bowiem najgorszym ze wszystkich w ciągu ostatnich pięciu lat.

W dniu 29.03.2019 została zaktualizowana punktacja i podsumowanie kwartalne, dlatego bardzo proszę zapoznać się z tymi opracowaniami. Poniżej zamieszczam ważne wnioski dotyczące podsumowania punktowego:

 1. Ministranci, którzy do 29.03 wywiązali się w sposób wzorowy z zadania, które zostało im wyznaczone w Środę Popielcową:
  Szymanowicz Mikołaj [z -1 na +1]
  Cholewiński Jakub [z -2 na +2]
  Wójcik Bartosz [z -4 na 0]
  Kaczmarczyk Jakub [z -6 na 0]
  Pokora Artur [z -6 na 0]
 2. Ministranci, którzy mieli większe zaległości, mieli do końca marca nadrobić przynajmniej połowę zaległości, to zadanie zostało zrealizowane tylko przez jedną osobę:
  Sitarczuk Szymon [z -12 na -7]!!!
 3. Poniżej znajduje się lista ministrantów, którzy mieli miesiąc na poprawę swojej sytuacji, jednak obecny ich stan punktowy jest gorszy niż trzy tygodnie temu:
  Kołacki Mateusz [z -4 na -8]
  Kołacki Bartosz [z -10 na -13]
  Łukasiak Dawid [z -8 na -16]
  Lewandowski Daniel [z -21 na -25]
 4. Na uwagę zasługuje postawa Adama Bączka, który jako ministrant z prawami seniora, nadal podejmuje służbę, w tygodniu i  wciągu ostatnich trzech tygodniu z miejsca 20 przesunął się na miejsce 13! Dziękuję Mu za dobrą służbę i przykład dla młodszych.

Bardzo proszę wszystkich Rodziców o zapoznanie się z tymi wynikami i wnioskami oraz o współpracę i pomoc szczególnie tam gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

W poniedziałek (01.04) zostaną podjęte ostateczne decyzje we wszystkich tych sytuacjach i przypadkach, które w sposób rażący naruszyły regulamin punktowy LSO. Rodziców zainteresowanych spotkaniem, proszę o kontakt.