Zapisy na kolędę 2019

27 grudnia - Czwartek 15:00 Ministranci zapisani:
1 Poniatowskiego (parzyste, od końca)
Szymon Sieklucki, Justin Struski
    
  1. Bartek Wójcik
  2. Paweł Szal
  3. Paweł Maj
  4. Szymon Sieklucki
  5. Michał Jasionowski
  6. Tymoteusz Szymanowicz
  7. Mateusz Matula
  8. Justin Struski
Poniatowskiego (nieparzyste, od końca)
Paweł Maj, Michał Jasionowski
Gogola (od końca)
Bartek Wójcik, Paweł Szal
28 grudnia - Piątek 15:00 Ministranci zapisani:
2 Strzelców Bytomskich (od końca), Stanisława Rudy
Kamil Żurek, Jakub Cholewiński
    
  1. Jakub Kaczmarczyk
  2. Paweł Szal
  3. Łukasz Błędziński
  4. Mikołaj Szymanowicz
  5. Szymon Sieklucki
  6. Michał Jasionowski
  7. Bartosz Kołacki
  8. Jakub Cholewiński
  9. Justin Struski
  10. Kamil Żurek
  11. Paweł Maj
Strzelców Bytomskich (od początku)
Bartosz Kołacki, Łukasz Błędziński
Korwina, Bałtycka, Czechowa
Paweł Maj, Jakub Kaczmarczyk
29 grudnia - Sobota 10:00 Ministranci zapisani:
3 Kościuszki (parzyste, od początku)
Bartosz Kołacki, Mikołaj Szymanowicz
    
  1. Jakub Kaczmarczyk
  2. Justin Struski
  3. Paweł Szal
  4. Mikołaj Szymanowicz
  5. Szymon Sieklucki
  6. Bartek Wójcik
  7. Bartosz Kołacki
  8. Jakub Cholewiński
  9. Dawid Zalewski
  10. Antoni Maj
Kościuszki (nieparzyste, od początku), Stawowa, Niedurnego, Lelka
Bartek Wójcik, Justin Struski
Nadrzeczna (od końca), Ogórka (od początku)
Szymon Sieklucki, Jakub Cholewiński
30 grudnia - Niedziela 14:00 Ministranci zapisani:
4 Poległych Górników (od 1 do 9)
Wojtek Żukowski, Jakub Cholewiński
    
  1. Justin Struski
  2. Paweł Szal
  3. Szymon Sieklucki
  4. Michał Jasionowski
  5. Jakub Cholewiński
  6. Wojtek Żukowski
Kopalniana (od końca), Poległych Górników (od 11 do 13)
Szymon Sieklucki, Michał Jasionowski
Sztygarów (od początku)
Paweł Szal, Justin Struski
2 stycznia - Środa 15:00 Ministranci zapisani:
5 Lipowa (od końca)
Szymon Sieklucki, Mateusz Kołacki
    
  1. Łukasz Błędziński
  2. Mikołaj Szymanowicz
  3. Tymoteusz Szymanowicz
  4. Szymon Sieklucki
  5. Szymon Sitarczuk
  6. Dawid Zalewski
  7. Mateusz Kołacki
  8. Bartosz Kołacki
  9. Jakub Kaczmarczyk
Zwycięstwa (od końca), Ratuszowa (od początku)
Bartosz Kołacki, Szymon Sitarczuk
Parkowa (od początku), Plac Kroczka (od końca)
Mikołaj Szymanowicz, Dawid Zalewski
3 stycznia - Czwartek 15:00 Ministranci zapisani:
6 Mickiewicza (od 53 do początku)
Bartosz Kołacki, Tymek Szymanowicz
    
  1. Łukasz Błędziński
  2. Justin Struski
  3. Tymek Szymanowicz
  4. Michał Jasionowski
  5. Jakub Cholewiński
  6. Mateusz Kołacki
  7. Bartosz Kołacki
  8. Jakub Kaczmarczyk
  9. Daniel Tomeczek
  10. Franek Kięczkowski
  11. Dawid Zalewski
  12. Kamil Żurek
Mickiewicza (od 59 do końca), Garibaldiego
Daniel Tomeczek, Mateusz Kołacki
Zwrotnicza (od 1 do 11F)
Jakub Kaczmarczyk, Franek Kięczkowski
4 stycznia - Piątek 15:00 Ministranci zapisani:
7 Pyskowicka, Leszka Białego, Zapolskiej 37A, 37
Kamil Żurek, Michał Jasionowski
    
  1. Justin Struski
  2. Michał Jasionowski
  3. Tymek Szymanowicz
  4. Patryk Tomeczek
  5. Mateusz Kołacki
  6. Jakub Cholewiński
  7. Bartosz Kołacki
  8. Franciszek Kięczkowski
  9. Dawid Zalewski
  10. Kamil Żurek
  11. Daniel Tomeczek
  12. Dawid Zalewski
Mostowa, Św. Wawrzyńca (od 1 do 15)
Patryk Tomeczek, Tymek Szymanowicz
Św. Wawrzyńca (od 45 do 21)
Franciszek Kięczkowski, Dawid Zalewski
5 stycznia - Sobota 10:00 Ministranci zapisani:
8 Leśna (parzyste, od początku)
Patryk Tomeczek, Paweł Szal
    
  1. Paweł Szal
  2. Mikołąj Szymanowicz
  3. Tymek Szymanowicz
  4. Szymon Sieklucki
  5. Michał Jasionowski
  6. Bartosz Kołacki
  7. Tomek Walke
  8. Paweł Maj
  9. Patryk Tomeczek
  10. Bartosz Wójcik
  11. Mateusz Maj
  12. Dawid Zalewski
  13. Antoni Maj
  14. Mateusz Kolacki
  15. Jakub Cholewiński
  16. jakub Kaczmarczyk
  17. Franciszek Kięczkowski
  18. Justin Struski
  19. Kamil Żurek
  20. Szymon Sitarczuk
Leśna (nieparzyste, od początku)
Szymon Sieklucki, Mateusz Maj
Łowiecka, Gajowa, Koszykowa, Łąkowa (od początku)
Kamil Żurek, Paweł Maj
6 stycznia - Niedziela 14:00 Ministranci zapisani:
9 Chopina (stare domy, od początku)
Bartosz Wójcik, Łukasz Błędziński
    
  1. Pawel Szal
  2. Łukasz Błędziński
  3. Tymek Szymnaowicz
  4. Szymon Sieklucki
  5. Michał Jasionowski
  6. Jakub Cholewinski
  7. Patryk Tomeczek
  8. Dawid Zalewski
  9. Justin Struski
  10. Antoni Maj
  11. Mateusz Kołacki
  12. Bartosz Kołacki
  13. Franciszek Kięczkowski
  14. Daniel Tomeczek
  15. Kamil Żurek
  16. Bartosz Wójcik
  17. Franciszek Kięczkowski
  18. Szymon Sitarczuk
Chopina 30C, 30B, 30A, 30
Bartosz Kołacki, Michał Jasionowski
Gabrieli Zapolskiej (od 1 do 9), Brygadzistów
Patryk Tomeczek, Justin Struski
7 stycznia - Poniedziałek 15:00 Ministranci zapisani:
10 Gogolińska 35, 33, 31
Patryk Tomeczek, Igor Bluszcz
    
  1. Jakub Kaczmarczyk
  2. Łukasz Błędziński
  3. Tymek Symanowicz
  4. Szymon Sieklucki
  5. Patryk Tomeczek
  6. Szymon Sieklucki
  7. Justin Struski
  8. Mateusz Kołacki
  9. Bartosz Kołacki
  10. Mateusz Góźdź
  11. Daniel Tomeczek
  12. Dawid Zalewski
  13. Kamil Żurek
  14. Bartosz Wójcik
  15. Franek Kięczkowski
  16. Igor Bluszcz
Gogolińska 29, 27, 25
Kamil Żurek, Franek Kięczkowski
8 stycznia - Wtorek 15:00 Ministranci zapisani:
11 Gogolińska 23, 21, 19, 17A
Patryk Tomeczek, Tymek Szymanowicz
    
  1. Bartosz Kołacki
  2. Tymek Szymanowicz
  3. Patryk Tomeczek
  4. Szymon Sitarczuk
  5. Michał Jasionowski
  6. Mateusz Kołacki
  7. Dawid Zalewski
  8. Bartosz Wójcik
  9. Igor Bluszcz
Gogolińska 17, 11, 9, 7, 5, 3, 1
Bartosz Wójcik, Mateusz Kołacki
9 stycznia - Środa 15:00 Ministranci zapisani:
12 Gogolińska 2, 4, 6, 8, 10, 13, 15
Szymon Sieklucki, Justin Struski
    
  1. Szymon Sieklucki
  2. Bartosz Kołacki
  3. Tymek Szymnowicz
  4. Patryk Tomeczek
  5. Justin Struski
  6. Tomek Walke
  7. Mateusz Kołacki
  8. Kamil Żurek
  9. Dawid Zalewski
  10. Igor Bluszcz
Strażacka 7, 5, 3A, 3B, 2, 1
Kamil Żurek, Igor Bluszcz
10 stycznia - Czwartek 15:00 Ministranci zapisani:
13 Gogolińska 43, 41, 39, 37
Wojtek Żukowski, Jakub Cholewiński
    
  1. Łukasz Błędziński
  2. Patryk Tomeczek
  3. Szymon Sieklucki
  4. Wojtek Żukowski
  5. Tymoteusz Szymanowicz
  6. Mateusz Matula
  7. Kamil Żurek
  8. Michał Jasionowski
  9. Jakub Cholewiński
  10. Mateusz Kołacki
  11. Bartosz Kołacki
  12. Franciszek Kięczkowski
  13. Dawid Zalewski
  14. Szymon Sitarczuk
  15. Igor Bluszcz
  16. Bartosz Wójcik
  17. Justin Struski
Strażacka 15, 13, 11, 9
Patryk Tomeczek, Mateusz Matula
11 stycznia - Piątek 15:00 Ministranci zapisani:
14 Chopina 32A, 32
Franciszek Kięczkowski, Michał Jasionowski
    
  1. Justin Struski
  2. Michał Jasionowski
  3. Tymoteusz Szymanowicz
  4. Jakub Cholewinski
  5. Patryk Tomeczek
  6. Jakub Frankowski
  7. Mateusz Kołacki
  8. Bartosz Kołacki
  9. Franciszek Kięczkowski
  10. Kamil Żurek
  11. Dawid Zalewski
  12. Igor Bluszcz
  13. Szymon Sitarczuk
  14. Tomeczek Daniel
Chopina 32C, 32B
Bartosz Kołacki, Jakub Frankowski
12 stycznia - Sobota 10:00 Ministranci zapisani:
15 Tarnopolska (parzyste, od końca)
Michał Biskupek, Patryk Tomeczek
    
  1. Paweł Szal
  2. Szymon Sieklucki
  3. Michał Jasionowski
  4. Bartosz Kołacki
  5. Mikołaj Szymanowicz
  6. Patryk Tomeczek
  7. Wojtek Żukowski
  8. Bartosz Wójcik
  9. Tymek Szymanowicz
  10. Mateusz Kołacli
  11. Jakub Cholewiński
  12. Kamil Żurek
  13. Tomek Walke
  14. Antoni Maj
  15. Mateusz Góźdź
  16. Daniel Tomeczek
  17. Dawid Zalewski
  18. Michał Biskupek
  19. Franek Kięczkowski
  20. Justin Struski
  21. Igor Bluszcz
  22. Igor Bluszcz
  23. Łukasz Błędziński
Tarnopolska (nieparzyste, od końca), Skośna
Szymon Sieklucki, Kamil Żurek
13 stycznia - Niedziela 14:00 Ministranci zapisani:
16 Zapolskiej 35A, 35, 33
Łukasz Błędziński, Jakub Frankowski
    
  1. Justin Struski
  2. Paweł Szal
  3. Szymon Sieklucki
  4. Michał Jasionowski
  5. Jakub Cholewinski
  6. Patryk Tomeczek
  7. Szymon Sitarczuk
  8. Tymek Szymanowicz
  9. Mateusz Kołacki
  10. Antoni Maj
  11. Bartosz Kołacki
  12. Łukasz Błędziński
  13. Kamil Żurek
  14. Jakub Frankowski
  15. Dawid Zalewski
  16. Bartosz Wójcik
  17. Tomeczek Daniel
  18. Igor Bluszcz
  19. Mateusz Matula
Zapolskiej 31, 29, 27
Paweł Szal, Antoni Maj
14 stycznia - Poniedziałek 15:00 Ministranci zapisani:
17 Zapolskiej 25, 18, 16
Wojtek Żukowski, Jakub Frankowski
    
  1. Łukasz Błędziński
  2. Bartosz Kołacki
  3. Patryk Tomeczek
  4. Szymon Sieklucki
  5. Tymoteusz Szymanowicz
  6. Mateusz Kołacki
  7. Bartosz Wójcik
  8. Justin Struski
  9. Dawid Zalewski
  10. Kamil Żurek
  11. Jakub Frankowski
  12. Igor Bluszcz
  13. Daniel Tomeczek
  14. Wojtek Żukowski
Zapolskiej 35D, 35C, 35B
Kamil Żurek, Tymoteusz Szymanowicz
15 stycznia - Wtorek 15:00 Ministranci zapisani:
18 Zapolskiej 10, 10A, 10B, 10C
Patryk Tomeczek, Jakub Kaczmarczyk
    
  1. Jakub Kaczmarczyk
  2. Justin Struski
  3. Michał Jasionowski
  4. Jakub Cholewiński
  5. Patryk Tomeczek
  6. Tymek Szymanowicz
  7. Paweł Maj
  8. Mateusz Kołacki
  9. Bartosz Kołacki
  10. Dawid Zalewski
  11. Bartosz Wójcik
  12. Igor Bluszcz
  13. Daniel Tomeczek
  14. Franek Kięczkowski
Zapolskiej 10G, 10F, 10E, 10D
Paweł Maj, Franek Kięczkowski
16 stycznia - Środa 15:00 Ministranci zapisani:
19 Strażacka 19, 17
Patryk Tomeczek, Tomek Walke
    
  1. Łukasz Błędziński
  2. Patryk Tomeczek
  3. Justin Struski
  4. Jakub Cholewiński
  5. Bartosz Kołacki
  6. Mateusz Kołacki
  7. Tymek Szymanowicz
  8. Dawid Zalewski
  9. Franciszek Kięczkowski
  10. Tomek Walke
  11. Igor Bluszcz
Strażacka 23, 21
Justin Struski , Łukasz Błędziński
17 stycznia - Czwartek 15:00 Ministranci zapisani:
20 Kolęda na życzenie – dodatkowa
Patryk Tomeczek
    
  1. Patryk Tomeczek
  2. Szymon Sieklucki
  3. Justin Struski
  4. Tymek Szymanowicz
  5. Michał Jasionowski
  6. Jakub Cholewiński
  7. Mateusz Kołacki
  8. Bartosz Kołacki
  9. Łukasz Błędziński
  10. Franciszek Kięczkowski
  11. Daniel Tomeczek
  12. Bartosz Wójcik
  13. Dawid Zalewski
  14. Grzegorz Lato
  15. Wojciech Szemiełowski
  16. Igor Bluszcz
Kolęda na życzenie – dodatkowa
Szymon Sieklucki