2019 – Macedonia

01. Podróż do Macedonii

Niestety z podróży nie ma za wiele zdjęć, dlatego, że w tym roku trwała ona w porównaniu z poprzednimi latami naprawdę bardzo krótko!

02. Plażowanie

Tutaj się wspólnie integrowaliśmy! Graliśmy w badmintona, piłkę nożną, siatkówkę a nawet w zbijaka! Nawet niektórzy pokusili się na przeczytanie książki....

03. Msze św.

Nie zapomnieliśmy także o codziennej modlitwie! Modliliśmy się w różnych miejscach, nawet pod owocami kiwi z widokiem na jezioro Ochrydzkie.

04. Mecz

Drodzy skauci piłkarscy! Tutaj znajdziecie największe talenty piłkarskie, trenerów oraz kierowników drużyny!

05. Rejs łódką

Dzięki uprzejmości Pana Klimcia mogliśmy udać się na przejażdżkę po jeziorze Ochrydzkim! A nawet i skoczyć do wody na wielki głębiny jeziora.

06. Czas wolny

Czas wolny, czyli czas wolny od nauki, pracy, stresu, grania na komputerze, oglądania filmków na Youtube i wiele, wiele innych rzeczy. Dlatego, że my czas wolny spędzamy razem :-)

07. Rowerki wodne

Każdy chyba wspomina pięknie te chwile jak wypływaliśmy rowerkiem (wodnym) na otawrte wody! A jeszcze lepiej jak skakaliśmy na główkę (no czasami na brzuch, czy nogi) na kilkadziesiąt metrów! Tam naprawdę nie było widać dna!

08. Wyprawa na Korab

Ta wyprawa chyba zostanie w naszej pamięci na zawsze! Ten dzień był taki wyjątkowy... Od witania Pana Premiera Polskimi flagami, emocjonującą podróż busem po górzystej drodze, zniknięciu niektórych uczestników, po wspaniałe widoki!

09. Rekreacja w wodzie

Ta woda była taka... Ciepła i czysta... A słoneczko lekko paliło w plecy... Pamiętasz?

10. Różne

Po tym folderze możecie spodziewać się wszystkiego! Haha...

11. Uczestnicy

Tak, to my! Jak za kilka/kilkanaście lat wrócisz do tych zdjęć to obiecuję Ci, że będziesz płakał za tymi ludźmi!