Ferie 2020
Proszę zapoznać się z propozycjami na czas ferii! Należy bardzo dokładnie przeczytać poszczególne propozycje, proszę zwrócić uwagę szczególnie na punkty dotyczące: co należy wziąć, do kiedy są zapisy i o której jest wyjazd. Na każdy wyjazd należy mieć ze sobą legitymację szkolną.
W związku z tym, że w wielu miejscach istnieje możliwość zakupienia biletu grupowego (który jest często dużo tańszy) – potrzeba m.in. 15 osób, można wziąć kogoś spoza grupy ministrantów (jeśli przy danej propozycji jest to zaznaczone), po wcześniejszym zgłoszeniu tego księdzu opiekunowi.
UWAGA!!! Proszę codziennie sprawdzać tę stronę, a szczególnie te propozycje które wybraliście, ponieważ z powodów często niezależnych od organizatora mogą one ulec zmianie!!!
PONIEDZIAŁEK (13.01):
- BASEN AQUARIUS [Zabrze] [wszyscy ministranci, wszystkie Dzieci Maryi] + inni
– zbiórka przy plebani godz. 9.45 / powrót: ok. godz. 12.00
– koszt: 2 zł dla ministrantów [pieniądze należy wpłacić w dniu wyjazdu]
– trzeba wziąć: klapki, czepek, ręcznik, kąpielówki, legitymację szkolną lub studencką
– zapisy do poniedziałku godz. 9:00 (13.01): sms, fb lub osobiście u Patryka Tomeczek (ministranci) lub animatorek (dzieci Maryi)
WTOREK (14.01):
- MULTIKINO „URWIS” [Zabrze][wszyscy ministranci, wszystkie Dzieci Maryi] + inni
– zbiórka przy plebani godz. 10.40 / powrót: ok. godz. 13.30
– koszt: 5 zł
– trzeba wziąć: legitymacje szkolną lub studencką
– zapisy do poniedziałku godz. 20:00 (13.01): sms, fb lub osobiście u Patryka Tomeczek (ministranci) lub animatorek (Dzieci Maryi)
ŚRODA (15.01):
- KRĘGLE FUN FEST + PIZZA (Zabrze) [wszyscy ministranci, wszystkie Dzieci Maryi]
– zbiórka przy plebani godz. 10.20 / powrót: ok. godz. 13.30
– koszt: 5 zł dla ministrantów [pieniądze należy wpłacić w dniu wyjazdu]
– trzeba wziąć: legitymacje szkolną lub studencką,
– zapisy do wtorku (14.01): sms, fb lub osobiście u Patryka Tomeczek (ministranci) lub animatorek (Dzieci Maryi)
CZWARTEK (16.01):
- PAINTBALL LASEROWY (Zabrze) [6 klasa i starsi: ministranci, wszystkie Dzieci Maryi]
– zbiórka przy plebani godz. 18.20 / powrót: ok. godz. 21.00
– koszt: 20 zł dla ministrantów [pieniądze należy wpłacić w dniu wyjazdu]
– trzeba wziąć: legitymacje szkolną lub studencką, zgodę rodzica !
– BRAK WOLNYCH MIEJSC!
Więcej już wkrótce… NIE POZWÓL NA NUDĘ W FERIE!
