Ogłoszenia (25.09-02.10)

Dodane 26 Wrz 2015 | W Ogłoszenia ministranckie przez x Adrian | Możliwość komentowania Ogłoszenia (25.09-02.10) została wyłączona

1. Spotkanie dla ministrantów ze Szkoły Podstawowej – sobota (26.09): godz. 10.00

2. Pogrzeb – sobota (26.09): godz. 10.00 [służba: Tomeczek D.]

3. Ślub – sobota (26.09): godz. 12.00 [służba: Szabat D., Tomeczek P.]

4. Grill dla Rodziców – niedziela (27.09): godz. 18.00

5. Multikino „Everest 3D” – poniedziałek (28.09): godz. 19.00 [dla gimnazjum i starszych]
– wyjazd o godz. 18.40 z parkingu przy plebanii
– bilet: 5 zł (przy zapisywaniu się w niedzielę) + 3 godziny pracy (lub 10 zł)
– zapisani: Żurek S., Polednik Sz., Góźdź M., Szabat D., Gerlich Sz., Tomeczek D., Musik M., Tłuczykąt R., Łukasiak D., Żurek K.

6. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – wtorek (29.09): po Mszy św. wieczornej
– wszystkim uczestniczącym wpisujemy za udział w nabożeństwie: „+” i ewentualnie za dodatkową służbę na Mszy św.: „+”

7. Hala sportowa (grupa starsza: GM i starsi) – wtorek (29.09): godz. 19.00
– zbiórka przed halą o godz. 18.50!

8. Spotkanie dla KANDYDATÓW NA LEKTORÓW – ŚRODA (30.09): godz. 19.00
– zapisani na kurs: Bączek A., Gerlich Sz., Tłuczykąt R., Lewandowski D., Kruszewski K., Musik M., Tomeczek D.
– obecność na wszystkich zajęciach jest obowiązkowa!!!

9. RÓŻANIEC – zaczynamy od czwartku (01.10)
– od poniedziałku do soboty: godz. 17.15; niedziela: godz. 15.15
– zapraszam wszystkich do częstego uczestnictwa
– wszystkim obecnym na różańcu wpisujemy „+” na różańcową listę obecności

10. Spotkanie dla ministrantów i lektorów z gimnazjum i starszych – CZWARTEK (01.10): godz. 19.00

11. Hala sportowa (grupa młodsza: szkoła podstawowa) – czwartek (01.10): godz. 19.30
– zbiórka przed halą o godz. 19.15!

********************************************************

12. Zawody pływackie ministrantów w Kluczborku – sobota (03.10): wyjazd o godz. 7.30
– zapisani: Bączek A., Biskupek M., Łukasiak D., Gerlich Sz.

Ogłoszenia (11.06-17.06)

Dodane 11 Cze 2015 | W Ogłoszenia ministranckie przez x Adrian | Możliwość komentowania Ogłoszenia (11.06-17.06) została wyłączona

1. Trening piłkarski – czwartek (11.06): godz. 19.00 – miejsce: hala ZS nr 10
– zapisy na stronie internetowej

2. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – piątek (12.06): Msze św. o godz. 8.00 i 18.00
– zapraszam na dodatkową służbę
– wszystkim służącym dodatkowo wpisujemy „+”
– w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

3. Pomoc przy parafii – piątek (12.06)
– godz. 16.00:
– składanie Informatora: Żurek S., Góźdź M., Gerlich Sz.
– cegiełki na festyn: Pokora M., Bączek A., Tomeczek D., Słomka S., Musik M.
– godz. 19.30: nagrody na festyn: Polednik Sz., Fijałkowski K., Żurek S.

4. Halowy Turniej Piłki Nożnej – sobota (13.06): godz. 9.45
– pomoc przy organizacji turnieju: Rybiński K., Pokora M., Wolecki S. [spotykamy się o godz. 9.00 na plebanii]

5. Nie ma spotkania dla młodszych ministrantów (SP) – sobota (13.06)

6. Ślub – sobota (13.06): godz. 14.00 [służba: Rybiński K., Musik M.]

7. Dzień Fatimski – sobota (13.06): godz. 18.00 – Msza św. w parafii św. Teresy, po Mszy św. procesja do kościoła św. Wawrzyńca
– służba w kościele św. Teresy: Rybiński K., Tomeczek D., Gerlich Sz., Lewandowski D. [spotykamy się w NASZEJ zakrystii o godz. 17.30]
– wszystkim służącym dodatkowo wpisujemy „+ +”

8. Festyn Parafialny – niedziela (14.06): od godz. 14.00 do 22.00
– w tym dniu podejmujemy dyżury według następującego planu (każdy dyżur trwa dwie godziny):
o 14.00: Gerlich Sz., Musik M.
o 15.00: Tomeczek D.
o 16.00: Fijałkowski K., Wolecki S.
o 18.00: Szabat D., Żurek S.
o 20.00: Pokora M.
– organizujący zajęcia sportowe dla dzieci (od godz. 14.30): Szabat D., Góźdź M., Pokora M., Kopacz P., Tomeczek S., Słomka S.

9. Spotkania dla WSZYSTKICH ministrantów (SP, GM, starsi) – środa (17.06): godz. 19.00
– proszę już zgłaszać ewentualne terminy wyjazdów wakacyjnych (na podpisanej kartce)

Ogłoszenia (04.06-10.06)

Dodane 3 Cze 2015 | W Ogłoszenia ministranckie przez x Adrian | Możliwość komentowania Ogłoszenia (04.06-10.06) została wyłączona

1. Uroczystość Bożego Ciała – czwartek (04.06)
– obowiązuje plan niedzielny (dostępny na stronie), proszę też o odświętny strój
– wszyscy ministranci podejmują służbę na Mszy św. o godz. 9.30 [spotykamy się w drugiej zakrystii o godz. 9.00]

2. Ślub – czwartek (04.06): godz. 13.30 [służba: Góźdź M., Kruszewski K.]

3. Trening piłkarski – czwartek (04.06): nie odbędzie się

4. Basen – poniedziałek (08.06), środa (10.06), piątek (12.06) [zapisy na stronie od niedzieli: 07.06]

5. Oktawa Bożego Ciała – do czwartku (11.06)
– codziennie po wieczornej Mszy św.: procesja z Najświętszym Sakramentem
– proszę o podjęcie dodatkowej służby

6. Nabożeństwo do NSPJ – piątek (05.06): po Mszy św. porannej
– wszystkim dodatkowo uczestniczącym we Mszy św. i nabożeństwie wpisujemy: „+ +”; grupie porannej za udział w nabożeństwie: „+”
– dodatkowa służba: Pokora M., Bączek A., Tomeczek D., Łukasiak D.

7. Praca przy organizacji spotkania dla seniorów – piątek (05.06): godz. 9.00
– zapisani: Fijałkowski K., Rybiński K., Wolecki S., Lewandowski D., Tomeczek D., Gerlich Sz., Maj M., Tomeczek P.

8. Msza św. w intencji Róż Różańcowych – piątek (05.06): godz. 18.00
– wszystkim służącym dodatkowo wpisujemy „+”
– przypominam, że członkowie Róż Różańcowych: przynoszą dary, czytają, itd.
– w czasie Mszy św. zbieramy ofiarę i odkładamy ją przed ołtarz
– dodatkowa służba: Tomeczek D., Bączek G., Żurek K.

9. Nie ma spotkania dla młodszych ministrantów (SP) – sobota (06.06)

10. Msza św. dla seniorów ministrantów i marianek – sobota (06.06): godz. 11.00
– spotykamy się w „drugiej” zakrystii o godz. 10.30
– dodatkowa służba: Góźdź M., Polednik Sz., Żurek S., Pierściński Sz., Prażenik P., Lisaj G., Kopacz P., Pokora M., Wolecki S., Lewandowski D., Gerlich Sz., Tomeczek D., Musik M., Kruszewski K., Maj M., Biskupek M., Łukasiak D., Słomka S., Żurek K., Maj P., Pokora A., Szemiołowski W.
– uczestniczącym w tej Mszy św. wpisujemy „++” na miesięczną listę obecności
– obowiązuję elegancki strój!!!

11. Spotkanie dla seniorów ministrantów i marianek – sobota (06.06): godz. 12.30
– zapisani do pomocy: Góźdź M., Polednik Sz., Pierściński Sz., Pokora M., Wolecki S., Musik M., Łukasiak D.
12. Matka Boża Mikulczycka – sobota (06.06):
– nieszpory ku czci MB Mikulczyckiej: godz. 17.30 – wpisujemy: „+ +”
– Msza św.: godz. 18.00 – wpisujemy: „+”
– różaniec z procesją: godz. 18.45 (po Mszy św. wieczornej) – wpisujemy: „+ +”
– dodatkowa służba: Góźdź M., Wolecki S., Pokora M., Kruszewski K., Biskupek M., Maj P., Szal P.

13. Liga Mistrzów – sobota (06.06): godz. 20.00
– szczegółowe informacje na facebooku

14. Spotkanie dla Rodziców ministrantów – poniedziałek (08.06): godz. 19.00
– po spotkaniu dla Rodziców ministrantów – o godz. 20.00 – odbędzie się spotkanie dla Rodziców wszystkich uczestników wyjazdów wakacyjnych

15. Spotkania dla WSZYSTKICH ministrantów (SP, GM, starsi) – środa (10.06): godz. 19.00
– proszę już zgłaszać ewentualne terminy wyjazdów wakacyjnych (na podpisanej kartce)

**************************************************************

16. Trening piłkarski – czwartek (11.06): godz. 19.00 – miejsce: hala ZS nr 10
– zapisy na stronie internetowej od niedzieli (07.06)

17. Dzień Sportu z okazji Festynu Parafialnego – sobota (13.06): godz. 10.00
– formularze zgłoszeniowe można pobrać w zakrystii

18. Ślub – sobota (13.06): godz. 14.00

19. Dzień Fatimski – sobota (13.06): godz. 18.00 – Msza św. w parafii św. Teresy; po Mszy św. procesja do kościoła św. Wawrzyńca
– zapraszam wszystkich ministrantów do uczestnictwa

20. Festyn Parafialny – niedziela (14.06)

Ogłoszenia (28.05-03.06)

Dodane 28 maja 2015 | W Ogłoszenia ministranckie przez x Adrian | Możliwość komentowania Ogłoszenia (28.05-03.06) została wyłączona

1. Nabożeństwa Majowe: do niedzieli (31.05)
– niedziela – godz. 15.15
– sobota – godz. 17.30
– poniedziałek – piątek – godz. 18.30 [ubieramy się w strój w czasie Komunii św., wychodzimy do ołtarza po błogosławieństwie]
– uczestniczącym w nabożeństwie wpisujemy: „+” na dodatkowej liście obecności
– grupa wieczorna ma obowiązek służby na nabożeństwie majowym!!

2. Basen – odwołany do 07.06

3. Trening piłkarski – czwartek (28.05): godz. 19.00 – miejsce: hala ZS nr 10
– zapisy na stronie internetowej

4. Nie ma spotkania dla młodszych ministrantów (SP) – sobota (30.05)

5. Pielgrzymka LSO do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach – sobota (30.05)
– zbiórka przed kościołem: godz. 9.15 (bierzemy stroje liturgiczne)
– wyjazd: godz. 9.25
– Msza św. w sanktuarium: godz. 11.00
– powrót do Zabrza: godz. 14.00
– wszystkich uczestników pielgrzymki proszę o uroczysty strój
– zapisani: Bączek A., Bączek G., Biskupek M., Czechowicz D., Fijałkowski K., Gerlich Sz., Góźdź M., Kopacz P., Kruszewski K., Łukasiak D., Maj M., Maj P., Musik M., Pokora A., Pokora M., Polednik Sz., Rybiński K., Słomka S., Szabat D., Szal P., Szemiołowski W., Tłuczykąt R., Tomeczek D., Tomeczek P., Wałeczek M., Wolecki S., Żukowski W., Żurek K., Żurek S.

6. Dzień Dziecka – sobota (30.05): od godz. 14.30 na placu przy plebanii
– zapraszamy ministrantów ze szkoły podstawowej

7. Wieczór uwielbienia w parafii św. Wojciecha – sobota (30.05): godz. 18.30
– starszych ministrantów, którzy chcieliby pojechać do parafii św. Wojciecha proszę o kontakt telefoniczny
– wyjazd o godz. 19.00 z parkingu przy plebanii

8. Spotkanie dla WSZYSTKICH ministrantów (SP, GM, starsi) – środa (03.06): godz. 19.00
– tematem zbiórki będzie liturgia Uroczystości Bożego Ciała

****************************************************************

9. Uroczystość Bożego Ciała – czwartek (04.06)
– obowiązuje plan niedzielny (dostępny na stronie)

10. Ślub – czwartek (04.06): godz. 13.30 [służba: Góźdź M., Kruszewski K.]

11. Msza św. w intencji Róż Różańcowych – piątek (05.06): godz. 18.00
– proszę o dodatkową służbę chętnych ministrantów, szczególnie objętych modlitwą Róży Rodziców
– wszystkim, którzy dodatkowo będą uczestniczyć w tej Mszy św. wpisujemy na miesięczną listę obecności: „+”

12. Nie ma spotkania dla młodszych ministrantów (SP) – sobota (06.06)

13. Spotkanie dla seniorów ministrantów i marianek – sobota (06.06): godz. 11.00
– spotykamy się w „drugiej” zakrystii o godz. 10.30
– proszę chętnych o zapisywanie się na listę w zakrystii do środy (03.04)
– uczestniczącym w tej Mszy św. wpisujemy „++” na miesięczną listę obecności
– obowiązuję elegancki strój!!!
– po Mszy św. odbędzie się spotkanie zaproszonych gości w parafialnej stodole – chętnych do pomocy proszę o wpisanie się na listę w zakrystii

14. Matka Boża Mikulczycka – sobota (06.06):
– nieszpory ku czci MB Mikulczyckiej: godz. 17.30 – wpisujemy: „+ +”
– Msza św.: godz. 18.00 – wpisujemy: „+”
– różaniec z procesją: godz. 18.45 (po Mszy św. wieczornej) – wpisujemy: „+ +”

15. Liga Mistrzów – sobota (06.06): godz. 20.00
– szczegółowe informacje w najbliższym czasie

16. Spotkanie dla Rodziców ministrantów – poniedziałek (08.06): godz. 19.00
– po spotkaniu dla Rodziców ministrantów – o godz. 20.00 – odbędzie się spotkanie dla Rodziców wszystkich uczestników wyjazdów wakacyjnych

Ogłoszenia (10.05-17.05)

Dodane 12 maja 2015 | W Ogłoszenia ministranckie przez x Adrian | Możliwość komentowania Ogłoszenia (10.05-17.05) została wyłączona

1. Nabożeństwa Majowe:
– niedziela – godz. 15.15
– sobota – godz. 17.30
– poniedziałek – piątek – godz. 18.30 [ubieramy się w strój w czasie Komunii św., wychodzimy do ołtarza po błogosławieństwie]
– uczestniczącym w nabożeństwie wpisujemy: „+” na dodatkowej liście obecności
– grupa wieczorna ma obowiązek służby na nabożeństwie majowym!!

2. Basen – poniedziałek, środa, piątek [szczegóły i zapisy na stronie internetowej!!!]

3. Dni Krzyżowe – poniedziałek (11.05), wtorek (12.05) i środa (13.05): po Mszy św. porannej
– służba podczas Dni Krzyżowych:
– poniedziałek: Fijałkowski K., Żurek S., Góźdź M., Rybiński K., Słomka S.
– wtorek: Szabat D., Góźdź M., Żukowski W., Szemiołowski W.
– środa: Kopacz P., Żurek S., Biskupek M., Bączek G., Czechowicz D., Łukasiak D.
– ministrantom, którzy podejmują dodatkową służbę na Mszy św. wpisujemy „+”. Wszystkim uczestniczącym w procesji wpisujemy „+” na miesięczną listę obecności.

4. Dzień Fatimski – środa (13.05): godz. 18.00
– spotykamy się w „drugiej” zakrystii: godz. 17.30. Służba liturgiczna:
– środowa służba: Rybiński K., Wolecki S., Bączek A., Gerlich Sz., Tłuczykąt R., Biskupek M., Słomka S., Musik M., Maj M., Maj A. – wpisujemy za Mszę św.: „nic”, za procesję: „++”
– dodatkowa służba: Góźdź M., Czechowicz D., Żurek K., Maj K. i inni – wpisujemy za Mszę św.: „+”, za procesję: „++”
– zapraszam wszystkich ministrantów do uczestnictwa

5. Nie ma spotkania dla ministrantów z gimnazjum i starszych – środa (13.05)

6. Trening piłkarski – czwartek (14.05): godz. 18.30 – miejsce: górne boisko Sparty Zabrze
– zapisy na stronie internetowej, a służba wieczorna udaje się na trening po Mszy św.

7. Próba dla dzieci I-komunijnych – piątek (15.05): godz. 16.00 [proszę o uczestnictwo ceremoniarzy: Rybiński K.]

8. Poświęcenie kaplicy św. Izydora w Kamieńcu – piątek (15.05): godz. 17.00
– wyjazd o godz. 16.15 z parkingu przy plebanii
– służba liturgiczna: Góźdź M., Kopacz P., Łukasiak D., Czechowicz D., Słomka S., Bączek A.
– bierzemy z sobą stroje liturgiczne (kolor czerwony)
– wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tej uroczystości proszę o kontakt smsem w celu zorganizowania dodatkowego transportu.

9. Nie ma spotkania dla ministrantów z młodszych ministrantów i kandydatów – sobota (16.05)

10. Msza św. w okazji 45-lecia powstania chóru Resonans con tutti i 18 r. nadania im. Norberta Kroczka SP nr 24 – sobota (16.05): godz. 11.00
– spotykamy się w „drugiej” zakrystii o godz. 10.30
– służba liturgiczna: Fijałkowski K., Góźdź M., Rybiński K., Kopacz P., Biskupek M., Bączek G., Czechowicz D., Słomka S., Gerlich Sz., Maj M., Żukowski W.
– proszę o elegancki strój
– wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tej uroczystości proszę o kontakt smsem
– uczestniczącym w tej Mszy św. wpisujemy „++” na miesięczną listę obecności

11. Uroczystość I Komunii św. – niedziela (17.05): godz. 9.30
– spotykamy się w „drugiej” zakrystii o godz. 9.00
– służba liturgiczna: grupa I: Szabat D., Pokora M., Bączek A., Machel K., Bączek G., Biskupek M., Pokora A., Szal P. oraz Rybiński K., Fijałkowski K., Polednik Sz., Tomeczek D., Maj M., Maj P.
– proszę o elegancki strój
– wszystkim, którzy dodatkową będą uczestniczyć w tej Mszy św. wpisujemy na miesięczną listę obecności: „+”

12. Nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I komunijnych – niedziela (17.05): godz. 15.00
– spotykamy się w „drugiej” zakrystii o godz. 14.45
– służba liturgiczna: grupa III: Rybiński K., Wolecki S., Tomeczek D., Słomka S., Łukasiak D., Tomeczek P., Kaczmarczyk J. oraz Fijałkowski K., Gerlich Sz., Bączek A., Bączek G., Czechowicz D.
– proszę o elegancki strój
– wszystkim uczestniczącym wpisujemy na dodatkową listę obecności: „++”

***********************************************************

13. Spotkanie dla ministrantów z gimnazjum i starszych – środa (20.05): godz. 19.00
– obecność na spotkaniu jest obowiązkowa

14. Msza św. z przyjęciem nowych ministrantów – czwartek (21.05): godz. 18.00
– proszę o obecność wszystkich ministrantów

15. Spotkanie dla ministrantów ze szkoły podstawowej – sobota (23.05): godz. 10.00
– obecność na spotkaniu jest obowiązkowa

Ogłoszenia (30.04-09.05)

Dodane 30 Kwi 2015 | W Ogłoszenia ministranckie przez x Adrian | Możliwość komentowania Ogłoszenia (30.04-09.05) została wyłączona

1. Nabożeństwa Majowe – od piątku (01.05):
– niedziela – godz. 15.15
– sobota – godz. 17.30
– poniedziałek – piątek – godz. 18.30 [ubieramy się w strój liturgiczny w czasie Komunii św., natomiast wychodzimy do ołtarza po błogosławieństwie na zakończenie Mszy św.]
– uczestniczącym w nabożeństwie wpisujemy: „+” na dodatkowej liście obecności
– grupa wieczorna ma obowiązek służby na nabożeństwie majowym!!

2. Nie ma spotkania dla ministrantów z gimnazjum i starszych – środa (06.05)

3. Nabożeństwo powołaniowe – czwartek (07.05): po Mszy św. porannej:
– wszystkim uczestniczącym wpisujemy za udział w nabożeństwie: „+” i ewentualnie za dodatkową służbę na Mszy św.: „+”

4. Msza św. w intencji Róż Różańcowych – piątek (08.05): godz. 18.00:
– wszystkim służącym dodatkowo wpisujemy „+”
– przypominam, że członkowie Róż Różańcowych: przynoszą dary, czytają, itd.
– w czasie Mszy św. zbieramy ofiarę i odkładamy ją przed ołtarz

5. Spotkanie dla ministrantów ze szkoły podstawowej – sobota (09.05): godz. 11.00

6. Grill dla LSO – sobota (09.05): godz. 19.00:
– szczegóły i zapisy na facebooku

7. Basen – następny basen w poniedziałek (11.05) [szczegóły i zapisy na stronie internetowej!!!]

8. Trening piłkarski – szczegółowe informacje na facebooku

Ogłoszenia (23.04-29.04)

Dodane 22 Kwi 2015 | W Ogłoszenia ministranckie przez x Adrian | Możliwość komentowania Ogłoszenia (23.04-29.04) została wyłączona

1. Pogrzeb – czwartek (23.04): godz. 11.00 [służba: Musik M.]

2. Hala sportowa – czwartek (23.04) w ZS nr 10 przy ul. Chopina [zapisy na stronie internetowej!!!]

3. Basen – piątek (24.04), poniedziałek (27.04), środa (29.04) [szczegóły i zapisy na stronie internetowej!!!]

4. Pogrzeb – piątek (24.04): godz. 10.00 [służba: Kruszewski K.]

5. Nowenna do Bożego Miłosierdzia – piątek (17.04): po Mszy św. wieczornej:
– wszystkim uczestniczącym wpisujemy za udział w nabożeństwie: „+” i ewentualnie za dodatkową służbę na Mszy św.: „+”

6. Diecezjalny Kurs Animatorów – początek w piątek (24.04): godz. 19.00 w Nędzy [Polednik Szymon]

7. Nie ma spotkania dla ministrantów ze szkoły podstawowej i kandydatów – sobota (25.04)

8. Dzień Otwartych Drzwi w WSD w Opolu – sobota (25.04): wyjazd o godz. 7.45 (powrót ok. godz. 14.30):
– zapisani: Bączek A., Biskupek M., Czechowicz D., Kaczmarczyk J., Łukasiak D., Słomka S., Tomeczek D., Wolecki S.
– koszt: 5 zł (proszę wpłacić do środy – 22.04)

9. Dodatkowa Msza św. – sobota (25.04): godz. 12.00 [służba: Góźdź M., Żukowski W.]
– wpisujemy „+ +” na listę obecności

10. Okazja do Sakramentu Pokuty – sobota (25.04): od godz. 17.00

11. Niedzielne nieszpory – niedziela (26.04): godz. 15.15
– na liście zaznaczamy: grupa 2: obecność „++”, nieobecność „–”; pozostali: obecność „++”

12. Multikino: Szybcy i wściekli – niedziela (26.04): godz. 20.30
– zapisy do soboty (25.04): smsem lub telefonicznie
– lista chętnych: Bączek A., Fijałkowski K., Gerlich Sz., Góźdź M., Musik M., Polednik Sz., Rybiński K., Skorupa M., Szabat D., Tomeczek D., Wolecki S., Żurek S.
– koszt: 10 zł lub 4 h pracy

13. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – wtorek (28.04): po Mszy św. wieczornej:
– wszystkim uczestniczącym wpisujemy za udział w nabożeństwie: „+” i ewentualnie za dodatkową służbę na Mszy św.: „+”

14. Spotkanie dla WSZYSTKICH ministrantów – środa (29.04): godz. 19.00

************************************************************************

15. Hala sportowa – czwartek (30.04) w ZS nr 10 przy ul. Chopina [zapisy na stronie internetowej!!!]

16. Nabożeństwa Majowe:
– niedziela – godz. 15.15
– sobota – godz. 17.30
– poniedziałek – piątek – godz. 18.30 [ubieramy się w strój liturgiczny w czasie Komunii św., natomiast wychodzimy do ołtarza po błogosławieństwie na zakończenie Mszy św.]
– uczestniczącym w nabożeństwie wpisujemy: „+” na dodatkowej liście obecności